הלבנת שיניים

הלבנת שיניים, הידועה גם בשם הבהרת שיניים, היא אחד מטיפולי השיניים הקוסמטיים הפופולריים ביותר המבוצעים במרפאה והיא דרך אידיאלית להאיר את החיוך שלכם.

אם צבע השיניים שלכם השתנה והגוון הפך צהוב עם הגיל או בעקבות כתמי קפה, יין אדום ועישון, אזי הלבנת שיניים הינו ההליך המושלם להשיב את מראה השיניים שלכם לקדמותו ללא צורך בכתרים ובציפויים יקרים.

הלבנת שיניים פועלת באמצעות מריחת פורמולה בטיחותית ומיוחדת של ג'ל תחמוצת מימן על השיניים, בתהליך ביתי או על פני תקופה בת שבועיים. כאן, במרפאה, אנו משתמשים שגישה משולבת שכוללת קורס בנושא הלבנה ביתית תוך שימוש בג'ל עדין המגיע במגשים יעודיים במשך מספר שעות ביום, ולאחר מכן מפגש הלבנה עוצמתית במרפאה, תוך שימוש במכשיר zoom2! (כפי שהודגם בסדרת הטלוויזיה המצליחה 'Extreme Makeover') בעל אור אקטיבציה מתקדם. המקרים המוצגים כאן מדגישים את התוצאות המדהימות שנתן להשיג באמצעות הטכניקה המשולבת.

חשוב לזכור שאמנם השיניים תעבורנה הלבנה דרמטית באמצעות הטכניקות הללו, אולם מוצרים דנטליים קיימים כגון כתרים או סתימות (אפילו לבנות) לא ישנו את צבעם במהלך תהליך ההלבנה. ייתכן שיהיה צורך להשתמש בטכניקות הלבנה יחד עם הליכים נוספים כדי להגיע לתוצאה הקוסמטית הטובה ביותר. אנו נבצע עבורך הערכה בעת פגישת הייעוץ שלך ונייעץ לך לגבי התאמתך להליך זה.

צור איתנו קשר ותעשה את הצעד הראשון לקראת הרגשה טובה ומראה נהדר עם חיוך זוהר.